Givertjeneste

 
 

Ålesund misjonskirke er en frivillig organisasjon, og vi er avhengig av gaver for å kunne drive vår virksomhet. Ved å registrere vil du bli med i vår faste givertjeneste. Som fast giver blir du en god og viktig støttespiller for oss, ved at du bidrar til en forutsigbar økonomi for menigheten. Ved å registrere deg her vil du også få skattefradrag for de gavene du gir til oss.

Løsningen er 100% sikker – du overfører ingen penger via vår hjemmeside. Gavene overføres via AvtaleGiro direkte fra din bank, og du bruker BankID for å signere giveravtalen. Enklere kan det ikke bli! Tjenesten er levert av Solidus.no.

Tusen takk for din støtte!

Klikk her for å gå til Solidus.no og registrere deg som fast giver til Ålesund misjonskirke.

Om du ikke ønsker å registrere deg som fast giver nå, kan du også gi gaver til menigheten på følgende måter:

  • Send penger til VIPPS nr 504455
  • Send SMS «aamk <beløp>» til telefonnummer 2468, for eksempel: «aamk 400»
  • Bankinnskudd til konto 3900.33.10918